CONTACT

info@peterdijkstra.nl

 
Management
 
Sorek Artists Management

T  +49 30 91448866
www.sorekartists.com
eitan@sorekartists.com

ARCHIVE 2019

JANUARY 2019

 

11 January (20:15h)

The Netherlands, Utrecht - Pieterskerk

MUSA

programme:

  • A. Schnittke Boetepsalmen

 

11 January (15:00h)

The Netherlands, Eindhoven - Sint-Catharinakerk

MUSA

programme:

  • A. Schnittke Boetepsalmen

 

11 January (15:00h)

The Netherlands, Brielle - St. Catharijnekerk

MUSA

programme:

  • A. Schnittke Boetepsalmen

 

19 Januari (20:00h)

The Netherlands, Enschede - Muziekcentrum

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

20 Januari (14:15h)

The Netherlands, Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

22 Januari (20:15h)

The Netherlands, Amsterdam - Muziekgebouw aan 't IJ

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

23 Januari (20:15h)

The Netherlands, Groningen - Der Aa-kerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

24 Januari (20:15h)

The Netherlands, Utrecht - TivoliVredenburg

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

25 Januari (20:00h)

The Netherlands, Arnhem - Musis

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

26 Januari (20:15h)

The Netherlands, Haarlem - De Philharmonie

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

27 Januari (15:00h)

The Netherlands, Den Haag - Nieuwe Kerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Anoniem Russisch Requiem – Grote Panikhada

  • Alfred Schnittke - Concert voor Koor

 

31 January (20:00h)

The Netherlands, Heerlen - Theater Heerlen

Nederlands Kamerkoor

Philharmonie Zuid-Nederland

programme:

  • Frank Martin - Polyptyque

  • Francis Poulenc - Quatre motets pour un temps de penitence

  • Gabriel Fauré - Requiem, op. 48

 

FEBRUARY 2019

 

February 23

Sweden, Stockholm - Berwaldhallen

Swedish Radio Choir

programme:

  • Dallapiccola - Canti di Prigionia

  • Poulenc - Quatre motets

  • Poulenc Liberté from Figure Humaine

  • Motets by Lassus

 

MARCH 2019

 

14 March (20:15h)

The Netherlands, Ede - Cultura Ede

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

15 March (20:15h)

The Netherlands, Alkmaar - Grote Sint laurenskerk

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

16 March (20:00h)

The Netherlands, Utrecht - TivoliVredenburg

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

17 March (20:15h)

The Netherlands,Groningen - de Oosterpoort

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

20 March (20:00h)

The Netherlands, Kerkrade - Theater Kerkrade

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

21 March (20:15h)

The Netherlands, Amsterdam - Muziekgebouw aan 't IJ

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

22 March (20:00h)

The Netherlands, Enschede - Grote Kerk

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

24 March (15:00h)

The Netherlands, Den Haag - Nieuwe Kerk

Nederlands Kamerkoor

Arjan Ederveen - acteur

Erik Bosgraaf - blokfluit

Jorrit Tamminga - elektronica
Spinvis - teksten

programme: Vergeten

  • David Fennessy - Letter to Michael / nieuw werk

(De rest van het programma wordt later bekend gemaakt.)

 

APRIL 2019

 

5 April (20:00h)

Germany, Köln - Trinitatiskirche

WDR Rundfunkchor

programme: Die Kunst der Motette

  • Heinrich Schütz - Doppelchörige Psalmen (mit Continuo-Begleitung)

  • Johannes Brahms - Zwei Motetten op. 29

  • Anton Bruckner - Christus factus est 

  • Anton Bruckner - Vexilla regis 

  • Anton Bruckner - Os justi

  • Pierre Villette - Hymn à la Vierge 

  • Pierre Villette - Ave verum 

  • Pierre Villette - Salve regina

  • Maurice Duruflé - Quatre motets sur des thèmes grégoriens

  • Francis Poulenc - Quatre motets pour un temps de pénitence

 

6 April (20:00h)

Germany, Kempen - Paterskirche

WDR Rundfunkchor

programme: Die Kunst der Motette

  • Heinrich Schütz - Doppelchörige Psalmen (mit Continuo-Begleitung)

  • Johannes Brahms - Zwei Motetten op. 29

  • Anton Bruckner - Christus factus est 

  • Anton Bruckner - Vexilla regis 

  • Anton Bruckner - Os justi

  • Pierre Villette - Hymn à la Vierge 

  • Pierre Villette - Ave verum 

  • Pierre Villette - Salve regina

  • Maurice Duruflé - Quatre motets sur des thèmes grégoriens

  • Francis Poulenc - Quatre motets pour un temps de pénitence

 

11 April

The Netherlands, Drachten - De Lawei

North Netherlands Orchestra and Choir

Roder Jongenskoor

Evangelist - Martin Lattke

Bass - Äneas Humm

Jezus - Lars Johannson Brissman

Tenor - Linard Vrielink 

Sopraan- Louise Kemény

Alt- Minho Jeong

programme:

  • J.S. Bach - Matthäus Passion

 

12 April

The Netherlands, Assen - Theater DNK

North Netherlands Orchestra and Choir

Roder Jongenskoor

Evangelist - Martin Lattke

Bass - Äneas Humm

Jezus - Lars Johannson Brissman

Tenor - Linard Vrielink 

Sopraan- Louise Kemény

Alt- Minho Jeong

programme:

  • J.S. Bach - Matthäus Passion

 

16 April

The Netherlands, Appingedam - De Nicolaïkerk

North Netherlands Orchestra and Choir

Roder Jongenskoor

Evangelist - Martin Lattke

Bass - Äneas Humm

Jezus - Lars Johannson Brissman

Tenor - Linard Vrielink 

Sopraan- Louise Kemény

Alt- Minho Jeong

programme:

  • J.S. Bach - Matthäus Passion

 

17 April

The Netherlands, Leeuwarden - De Harmonie

North Netherlands Orchestra and Choir

Roder Jongenskoor

Evangelist - Martin Lattke

Bass - Äneas Humm

Jezus - Lars Johannson Brissman

Tenor - Linard Vrielink 

Sopraan- Louise Kemény

Alt- Minho Jeong

programme:

  • J.S. Bach - Matthäus Passion

 

18 April

The Netherlands, Groningen - De Oosterpoort

North Netherlands Orchestra and Choir

Roder Jongenskoor

Evangelist - Martin Lattke

Bass - Äneas Humm

Jezus - Lars Johannson Brissman

Tenor - Linard Vrielink 

Sopraan- Louise Kemény

Alt- Minho Jeong

programme:

  • J.S. Bach - Matthäus Passion

 

19 April

The Netherlands, Groningen - De Oosterpoort

North Netherlands Orchestra and Choir

Roder Jongenskoor

Evangelist - Martin Lattke

Bass - Äneas Humm

Jezus - Lars Johannson Brissman

Tenor - Linard Vrielink 

Sopraan- Louise Kemény

Alt- Minho Jeong

programme:

  • J.S. Bach - Matthäus Passion

 

MAY 2019

18 MAY (14:45h)

England, London - St. Barts

BBC Singers            

programme: Sound Unbound Festival

  • Music by Monteverdi, Lobo, Biebl, Gibbons, Rheinberger a.o.

 

18 MAY (17.30h)

England, London - Charterhouse Chapel

BBC Singers            

programme: Sound Unbound Festival

  • Gregorian Vesper

 

JUNE 2019

19 JUNE (19:00h)

Germany, Köln - St. Aposteln

Kammerchor der Musikhochschule Köln

programme: 

  • Music by Poulenc, Martin, Fauré and Messiaen

 

22 JUNE (20:15h)

The Netherlands, Amsterdam - De Duif

MUSA & Het Klassiek Collectief

Jeannette van Schaik, soprano

programme:

  • Poulenc – Un Soir de Neige 

  • Poulenc – Liberté (from: Figure Humaine)

  • Debussy – Nocturnes

  • Ravel – Tombeau de Couperin

  • Poulenc – Gloria

23 JUNE (16:00h)

The Netherlands, Utrecht - Geertekerk

MUSA & Het Klassiek Collectief

Jeannette van Schaik, soprano

programme:

  • Poulenc – Un Soir de Neige 

  • Poulenc – Liberté (from: Figure Humaine)

  • Debussy – Nocturnes

  • Ravel – Tombeau de Couperin

  • Poulenc – Gloria

 

JULY 2019

5 JULY

The Netherlands, Amsterdam (Gershwinplein)

Nederlands Kamerkoor

Public Domain, 1000 voices-project

more info: http://www.thepublicdomain.nl/

 

6 JULY

The Netherlands, Haarlem/Schalkwijk

Nederlands Kamerkoor

Public Domain, 1000 voices-project

more info: http://www.thepublicdomain.nl/

 

AUGUST 2019

25 August (14:30h)

Japan, Kyoto - Kyoto Symphony Hall

Kyoto Symphony Orchestra and Chorus

Mao Morita, Soprano

Makoto Sakurada, Tenor

Takashi Aoyama, Bass

progamme:

  • Haydn - Die Schöpfung

SEPTEMBER 2019

7 September 2019

The Netherlands, Amsterdam - Muziekgebouw aan 't IJ

Nederlands Kamerkoor

Cees Geel Noach, evangelist

Eddy Terstall, scenarist

Yoeri Albrecht, regisseur

programme:

  • music from: Jacob ter Veldhuis, Jan-Peter de Graaff, Maxim Shalygin, Marijn Simons en Bec Plexus

9 September 2019

The Netherlands, Utrecht - TivoliVredenburg

Nederlands Kamerkoor

Cees Geel Noach, evangelist

Eddy Terstall, scenarist

Yoeri Albrecht, regisseur

programme:

  • music from: Jacob ter Veldhuis, Jan-Peter de Graaff, Maxim Shalygin, Marijn Simons en Bec Plexus

12 September 2019

The Netherlands, Enschede - Grote Kerk

Nederlands Kamerkoor

Cees Geel Noach, evangelist

Eddy Terstall, scenarist

Yoeri Albrecht, regisseur

programme:

  • music from: Jacob ter Veldhuis, Jan-Peter de Graaff, Maxim Shalygin, Marijn Simons en Bec Plexus

14 September 2019

The Netherlands, Den Haag - Nieuwe Kerk

Nederlands Kamerkoor

Cees Geel Noach, evangelist

Eddy Terstall, scenarist

Yoeri Albrecht, regisseur

programme:

  • music from: Jacob ter Veldhuis, Jan-Peter de Graaff, Maxim Shalygin, Marijn Simons en Bec Plexus

21 September (17:00h)

Germany, Frankfurt - Alte Oper, Mozart Saal

SWR Vokalensemble

programme:

  • FRANCIS POULENC - "Un soir de neige", Petite cantate de chambre sur un poème de Paul Éluard pour choeur mixte

  • TON DE LEEUW - Car nos vignes sont en fleurs

  • MARTIN SMOLKA - The Name Emmanuel

  • FRANCIS POULENC Figure humaine

27 September (20:30h)

Festival van Vlaanderen

Belgium, Gent - Opera

Nederlands Kamerkoor

n.t.b., acteur

Erik Bosgraaf, blokfluit

Jorrit Tamminga, elektronica

Spinvis, teksten

programme: Vergeten - een concert over dementie

  • Works from: van o.a. Johannes Brahms, David Fennessy, Kaija Saariaho, Matijs de Roo en Spinvis

OCTOBER 2019

3 October  (20:15h)

The Netherlands, Leeuwarden - Grote of Jacobijnerkerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

6 October  (15:00h)

The Netherlands, AmsterdamMuziekgebouw aan 't IJ

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

 

7 October  (20:15h)

The Netherlands, WageningenTheater Junushoff

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

8 October  (20:30h)

The Netherlands, RotterdamGrote of St. Laurenskerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

9 October  (20:00h)

The Netherlands, EnschedeGrote Kerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

10 October  (20:00h)

The Netherlands, ArnhemMusis en Stadstheater

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

11 October  (20:15h)

The Netherlands, AlkmaarGrote Sint Laurenskerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

12 October  (20:15h)

The Netherlands, CuijkSint Martinuskerk

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

13 October  (20:00h)

The Netherlands, UtrechtTivoliVredenburg

Nederlands Kamerkoor

programme:

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

  • Francis Jean Marcel Poulenc - Figure humaine

  • Olivier Messiaen - Cinq rechants

  • Tomás Luís de Victoria - O sacrum convivium

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - Super flumina Babylonis (psalm 137)

  • Arnold Schönberg - De Profundis

  • Giovanni Pierluigi da Palestrina - O sacrum convivium

  • Iannis Xenakis - Nuits

  • Olivier Messiaen - O sacrum convivium!

 

26 October  (20:00h)

The Netherlands, Noordwijk - Oude Jeroenskerk 

MUSA

Erwin Wiersinga, organ

programme:

  • Herbert Howells – delen uit Requiem: Salvator Mundi / Psalm 23 / Requiem Aeternam

  • Ned Rorem – In Time of Pestilence

  • C. Hubert H. Parry – Songs of Farewell

  • James MacMillan – Cantos Sagrados

27 October  (14:15h)

The Netherlands, AmsterdamOrgelpark

MUSA

Erwin Wiersinga, organ

programme:

  • Herbert Howells – delen uit Requiem: Salvator Mundi / Psalm 23 / Requiem Aeternam

  • Ned Rorem – In Time of Pestilence

  • C. Hubert H. Parry – Songs of Farewell

  • James MacMillan – Cantos Sagrados

NOVEMBER 2019

1 November  (20:15h)

The Netherlands, Utrecht - Pieterskerk

MUSA

programme:

  • Herbert Howells – delen uit Requiem: Salvator Mundi / Psalm 23 / Requiem Aeternam

  • Ned Rorem – In Time of Pestilence

  • C. Hubert H. Parry – Songs of Farewell

  • Francis Poulenc – Un Soir de Neige

  • Francis Poulenc – Liberté (uit: Figure Humaine)

 

7 November (12:30h)

The Netherlands, Hilversum - Muziekcentrum van de Omroep (Studio 5)

MCO Lunchconcerten  - Stichting Omroep Muziek

Groot Omroepkoor 

Radio Filharmonisch Orkest

Elsa Benoit, sopraan

programme:

  • Joost Kleppe - Spirit of Mustafa 

  • Gabriel Fauré - Pavane

8 November (20:15h)

The Netherlands, Utrecht - TivoliVredenburg (grote zaal)

Groot Omroepkoor 

Radio Filharmonisch Orkest

Elsa Benoit, sopraan

programme:

  • Gabriel Fauré - Pavane 

  • Francis Poulenc - Gloria 

  • Joost Kleppe - Spirit of Mustafa 

  • Igor Stravinsky - Psalmensymfonie

10 November (11:00h)

The Netherlands, Amsterdam - Concertgebouw (grote zaal)

Groot Omroepkoor 

Radio Filharmonisch Orkest

Elsa Benoit, sopraan

programme: Groot Omroepkoor zingt Stravinsky's Psalmensymfonie

  • Gabriel Fauré - Pavane 

  • Francis Poulenc - Gloria 

  • Igor Stravinsky - Psalmensymfonie

16 November (15:00h)

Sweden, Stockholm - Sankt Matteus kyrka (Berwaldhallen)

Swedish Radio Choir

Truls Mørk - Cello

programme:

  • Works by Stravinsky-Rachmaninov, Schnittke a.o.

25-29 November

Japan Tour Swedish Radio Choir

Concerts in Tokyo, Hagi and Osaka

programme:

  • Music by Sven-David Sandström and Wolfgang Amadeus Mozart

DECEMBER 2019

17 December (19:30h)

The Netherlands, Lochem - Grote of Sint-Gudulakerk

Nederlands Kamerkoor

Akademie für Alte Musik Berlin

Hannah Morrison sopraan

Maarten Engeltjes countertenor

Topi Lehtipuu tenor

Matthias Winckhler bas

programme:

  • Johann Sebastian Bach Weihnachts-Oratorium BWV 248 (cantates 1-6)

18 December (19:30h)

The Netherlands, Amsterdam - Het Koninklijk Concertgebouw (grote zaal)

Nederlands Kamerkoor

Akademie für Alte Musik Berlin

Hannah Morrison sopraan

Maarten Engeltjes countertenor

Topi Lehtipuu tenor

Matthias Winckhler bas

programme:

  • Johann Sebastian Bach Weihnachts-Oratorium BWV 248 (cantates 1-6)

20 December (19:30h)

The Netherlands, Leeuwarden - Grote of Jacobijnerkerk

Nederlands Kamerkoor

Akademie für Alte Musik Berlin

Hannah Morrison sopraan

Maarten Engeltjes countertenor

Topi Lehtipuu tenor

Matthias Winckhler bas

programme:

  • Johann Sebastian Bach Weihnachts-Oratorium BWV 248 (cantates 1-6)

21 December (19:30h)

The Netherlands, Leiden - Pieterskerk

Nederlands Kamerkoor

Akademie für Alte Musik Berlin

Hannah Morrison sopraan

Maarten Engeltjes countertenor

Topi Lehtipuu tenor

Matthias Winckhler bas

programme:

  • Johann Sebastian Bach Weihnachts-Oratorium BWV 248 (cantates 1-6)

22 December (15:00h)

The Netherlands, Utrecht - TivoliVredenburg

Nederlands Kamerkoor

Akademie für Alte Musik Berlin

Hannah Morrison sopraan

Maarten Engeltjes countertenor

Topi Lehtipuu tenor

Matthias Winckhler bas

programme:

  • Johann Sebastian Bach Weihnachts-Oratorium BWV 248 (cantates 1-6)